[vc_row full_width=”stretch_row” equal_height=”yes” css=”.vc_custom_1598516604847{background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column css=”.vc_custom_1598518635893{background-image: url(https://web.enghouse-rks.com/wp-content/uploads/2020/08/ctrl.png?id=321) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_empty_space height=”250px”][vc_column_text]

Kompania Eng House u themelua në
vitin 2008 në Prishtinë.Synimi kryesor
i yni është pajisja me teknologji të
reja dhe aplikimin e metodave të
reja të punës, gjithmonë në të mirë
të klientëve tanë dhe bizneseve të tyre.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”100px”][vc_empty_space height=”100px”][vc_empty_space height=”100px”][/vc_column][/vc_row]