Kaldajë elektrike RECORD

Kaldajë elektrike për sistemin e ngrohjes qëndrore RECORD, model digjital 12kW:

Kajdajë kompakte me pompë qarkulluese,

Enë ekspanduese,

Çajrosje automatike,

Valvolë siguruese për zbrazje dhe mbushje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *